• image
Zabiegi na ciało – Thalgo image

„Zdrowe ciało jest salonem duszy…”

F. Bacon

Ciało ludzkie to eksplozja kształtu. Żyjemy niestety w epoce, w której ciało ludzkie jest wystawione na działanie i ocenę społeczeństwa. Kobiety pozostają niezauważone, gdy ich ciało nie odznacza się pięknem kształtów. Piękne, zdrowe i wypielęgnowane ciało daje poczucie szczęścia, poprawia samopoczucie, pozwala w pełni zaakceptować siebie.

Twoje ciało będzie zdrowe, a życie sprawi Ci jeszcze większa radość, jeśli skorzystasz z zabiegów proponowanych przez Dolve Vita Instytut Piękna.

Marka Thalgo jest liderem w dziedzinie SPA i Thalasoterapii na całej kuli ziemskiej. Wykorzystuje dobroczynne właściwości alg. Poprzez zabiegi kosmetyczne na ciało algi zaopatrują naszą skórę w witaminy, aminokwasy, proteiny, składniki mineralne. Algi wykazują także zdolności napinania skóry, rozjaśniania, kojenia podrażnień, a obecnych w wielu glonach kwas alginowy stymuluje przemianę materii i usuwa złogi tłuszczowe. Algoterapia daje więc dobre wyniki w otyłości i przy rozstępach skóry. Zapraszamy na otulanie algami…

ZABIEG ZŁUSZCZAJĄCO – REMINERALIZUJĄCY

Marine Prelude

Ekskluzywny peeling całego ciała za pomocą soli morskiej. Zabieg usuwa złogi toksyczne, co prowadzi do lepszej przemiany materii, likwidacji cellulitu i tkanki tłuszczowej, poprawia elastyczność i jędrność skóry, dodaje witalności oraz odżywia i mineralizuje skórę.

Wskazania: skóra nieodżywiona, przesuszona, odwodniona, szorstka w dotyku, nadmiernie zrogowaciały naskórek.

Cel: zabieg Marine Prelude ma na celu usuwanie zrogowaciałego naskórka, remineralizację przy użyciu mułu morskiego i soli morskiej, wygładzenie i odżywienie.

Przeciwwskazania:ciąża, okres karmienia piersią, chemioterapia, nowotwory, choroby zakrzepowe, egzemy, ogólnoustrojowe infekcje. Możliwe do wykonania przy skórze bardzo wrażliwej.

Aktywne składniki:

Natural Marine Mud – naturalny 100% muł morski wydobyty z Morza Martwego, bogaty w minerały i pierwiastki śladowe m.in. wapń, magnez, potas

Salt – sól morska bogata w makro- i mikroelement

Czas zabiegu: ok 75 min

CENA:  190 zł

Indoceane Treatment

Jest to propozycja dla osób zestresowanych, potrzebujących odprężenia i relaksu. Podstawowymi składnikami produktów są: kompleks Qi- Marine (wyciąg z brązowej algi Undaria Pinnatifi da) i lotos posiadające wyjątkową zdolność rewitalizacji i redukcji stresu.

Wskazania: osoby zmęczone, zestresowane, brak witalności i wigoru, skóra sucha mało elastyczna, nieodżywiona

Cel: relaks, odprężenie, przywrócenie dobrego samopoczucia, odżywienie, nawilżenie, wygładzenie oraz głęboka regeneracja skóry

 

Aktywne składniki: Wyciąg z algi Fucus Vesiculosus, Palmaria Palmata (alga), Olejki eteryczne z mięty pieprzowej i lawendy, Coleus Caffeine, Adipo-Reset®, Caffeine Complex, Wyciąg z kasztanowca.

Czas zabiegu: ok 75min

CENA:  300 zł