Upięcia ślubne

image

Fryzura ślubna, którą wybierzesz na swój ślub, mówi wiele o Twojej osobowości. Zdecydujesz się na elegancki, wyrafinowany kok, czy też luźno puszczone fale? Być może już wiesz, jaka fryzura będzie idealna dla Ciebie. Wybór odpowiedniej fryzury dla Panny młodej jest bardzo często ciężkim zadaniem. Jeśli jesteś w tej grupie i zbliża się ślub i wesele, to spieszymy z pomocą wyboru odpowiedniej fryzury ślubnej!

Co jest modne w tym sezonie?

W tym sezonie ślubnym panny młode stawiają na klasyczne fryzury w nowoczesnym wydaniu. Moda ślubna szykuje upięcia oraz intrygujące warkoczowe sploty ozdobione eleganckimi akcesoriami do włosów. Naturalne, urocze fale w stylu boho lub koszyczki ozdobione kwiatami. A może luźne i asymetryczne upięcia z boku głowy? To tylko niektóre z propozycji. Nawet najbardziej wymagająca Panna młoda znajdzie coś dla siebie.

Dodatki do fryzury ślubnej


Welon, woalka czy kok nadal będą królować jako idealne fryzury na wesele. Fryzury ślubne, w szczególności te bardziej klasyczne nie zmieniają się tak bardzo. Chociaż nie są innowacją w świecie ślubnej mody, to drobna wsuwka w kształcie motyla, cieniutki warkoczyk upięty za uchem lub perłowe koraliki wplecione w kok nieco zmodyfikują klasyczną fryzurę ślubną, wprowadzając ją w zupełnie inny wymiar. Jeśli jednak nie jesteś tradycjonalistką, welon spokojnie możesz zastąpić ozdobnym grzebieniem, wiankiem z żywych kwiatów, dekoracyjną opaską, diademem z perełek lub atłasową wstążką.

Pielęgnacja włosów przed ślubem

Przed ślubem musimy jednak pamiętać o odpowiednim nawilżeniu i zregenerowaniu włosów, aby nadać im blasku i wygładzenia. Najlepiej umówić się ze swoim fryzjerem stylistą na serię zabiegów pielęgnacyjnych np. indywidualnie dopasowanych do potrzeb włosów Rytuałów Kérastase. Pamiętajmy również, żeby chwilę przed ślubem nie zmieniać radykalnie koloru i długości swoich włosów.

Ślubne fryzury próbne w salonie

Droga Panno Młoda, umów się na pierwszą rozmowę w salonie fryzjerskim ze swoim fryzjerem, jak tylko ustalisz datę ślubu. Jeśli to możliwe, zabierz ze sobą zdjęcie wymarzonej sukni ślubnej i powiedz, jakie dodatki planujesz do niej dopasować. Na takiej wstępnie rozmowie fryzjer pomoże w doborze odpowiedniej fryzury dla Twojego typu urody i pasującej do Twojej kreacji. Uwierz nam, że planując fryzurę ślubną z pewnym wyprzedzeniem, oszczędzisz sobie dużo nerwów i zbędnych emocji. Jeśli już na początku wybierzemy upięcie włosów, jeden problem związany z całą otoczką wesela będziesz miała za sobą. Oczywiście. będziesz miała jeszcze czas, aby zapuścić włosy do odpowiedniej długości. Wachlarz fryzur ślubnych jest przeogromny.