O nas

image

„Każdy z nas nosi w sobie piękno. Cała sztuka polega na tym, by je odkryć”. E.E. Schmitt

Witamy w Dolce Vita,

z nami masz szansę odkrycia najbardziej strzeżonej tajemnicy – tajemnicy własnego piękna.

Znajdujemy się w centrum Gdyni na ul.Skwer Kościuszki 18. Od wejścia poczujesz się oczekiwanym gościem. Daj się uwieźć magicznym słowom: „Dolce Vita” (wł. słodkie życie), bo życie staje się słodkie, kiedy można zatrzymać młodość i czas.

Instytut Piękna to wysublimowane wnętrze łączące stylizację minionych epok z luksusem nowoczesności. Subtelne, złocisto-pastelowe barwy są dopełnieniem intymnego nastroju. Woń świeżych kwiatów i aromatyczna filiżanka kawy lub herbaty wypita na stylizowanej kanapie wprowadzi Cię w unikalną atmosferę. Relaksująca muzyka wyciszy i uspokoi Twoją duszę i ciało. Dolce Vita pozwoli Ci dotknąć piekna wszystkimi zmysłami.

Instytut Piękna służy pomocą i doradztwem Klientom, zmieniając ich „od stóp do głów”. Personel Instytutu regularnie uczestniczy w sympozjach, targach, szkoleniach, wykładach doszkalających, co powoduje, że nasza oferta ciągle się poszerza i udoskonala. Posiadane certyfikaty, dyplomy oraz wieloletnie doświadczenie są gwarancją profesjonalizmu i rzetelności. Do pracy używamy wyłącznie nowoczesnych urządzeń i kosmetyków renomowanych firm –  Kerastase, Thalgo, L’Oreal, Gehwol, OPI, Shellac, Depileve.  

Dolce Vita jest w grupie prestiżowych i elitarnych salonów fryzjerskich. Jako Salon Expert L’Oreal Professionnel gwarantujemy najwyższej jakości usługi fryzjerskie. Dolce Vita Instytut Piękna otrzymał wyróżnienia w prestiżowych konkursach: Elite Uroda Salon 2010 , Elite Uroda Salon 2011 – Najlepszy Salon Piękności Województwa Pomorskiego.

Instytut Piękna jest miejscem, gdzie klasa i elegancja spotykają się z wysoką jakością usług i miłą atmosferą, a zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najwyższym priorytetem. Proponujemy cały szereg zabiegów, które spowodują, że każdy poczuje się wyjątkowym i pięknym.