Pan młody i Pani młoda

image

Wielka przyjemność przed wielkim dniem…

By ten dzień był wyjątkowy i niepowtarzalny, abyś Ty poczuła się olśniewającą, a Ty najważniejszym. Instytut Piękna gwarantuje Wam blask, czar i subtelność w najważniejszym dniu Waszego życia, bo to nie strój, a uroda zdobi. Stworzony specjalnie dla Panny Młodej i Pana Młodego plan zabiegów jest kompletny, profesjonalny i dopracowany w najmniejszych szczegółach.

Pakiet przedślubny

Aby okres przedślubnych przygotowań był miłym wspomnieniem… Instytut Piękna z myślą o przyszłych nowożeńcach opracował pakiet dla dwojga – romantyczny dzień z lampką wina przed Wielkim Dniem Ślubu. Specjalnie stworzony pakiet zapewni Pannie Młodej i Panu Młodemu relaks, doskonałe samopoczucie, poprawę kondycji skóry, piekny wygląd w Dniu Ślubu.

Instytut Piękna gwarantuje indywidualnie dobrany program pielegnacji twarzy i ciała. Bez względu na wybór zabiegu – jedna cena dla dwojga: 340 zł.

Pakiet panna młoda

W Wyjątkowym Dniu – podkreśl piękno swojej twarzy i ciała…Niech suknia, biżuteria, kwiaty staną się dodatkiem do piękna, które masz w sobie. Pozwól nam je wyzwolić, abyś w Dniu Ślubu olśniła urodą wszystkich. W naszym Instytucie wykwalifikowany personel dobierze dla każdej Panny Młodej indywidualny program zabiegów upiększająco-relaksujących. Niezwykły klimat miejsca sprawi, że każda Panna Młoda wyjdzie z Instytutu upiększona, wypoczęta i pełna energii przed swoim Wielkim Dniem.

Pakiet podstawowy – pan młody

Na doskonały wizerunek Pana Młodego składa się dobrze dobrany strój oraz cudowny nastrój i promienna twarz. Instytu Piekna gwarantuje Panu Młodemu zbawienne odprężenie oraz profesjonalnie opracowaną pielęgnację ciała i twarzy. Pakiet podstawowy to zabiegi, które pozwolą Panu Młodemu w ekspresowy sposób poprawić wygląd.

– manicure z parafiną 70 zł

– fryzjer 30 zł

– zabieg nawilżający na twarz w tym przygotowanie twarzy do sesji zdjęciowej 170zł

Cena pakietu 240 zł ( wartość pakietu 270 zł)

Wieczór panieński

To doskonała okazja, by Panna Młoda i jej przyjaciółki mogły uczestniczyć w wybranych przez siebie zabiegach upiększająco-relaksacyjnych. Wykwalifikowany personel Instytutu dobierze profesjonalne zabiegi, zadba o kondycję skóry, włosów i paznokci uczestniczek tego niezwykłego wieczoru. Dolce Vita zapewnia stworzenie nastrojowego klimatu, dzięki czemu Panna Młoda i jej druhny poczują się wyjątkowo. Bogata oferta Instytutu sprawia, że wieczór panieński spędzony w Dolce Vita to czas niezwykle przyjemny, błogie chwile, które przynoszą korzystny efekt z wyjątkowym ukojeniem. Salon wraz z personelem pozostaje do wyłącznej dyspozycji gości po to, aby wieczór był niezapomniany.

Zapytania i konkretne oferty prosimy przesyłać na maila: biuro@dolcevitasalon.pl