BB Glow

image

Rewolucyjny zabieg BB Glow szybko i bezboleśnie pomaga pozbyć się niedoskonałości, które od lat towarzyszą i sprawiają, że trzeba nakładać duże ilości podkładu, by ukryć niechciane punkty na twarzy. Warto zaznaczyć, że zabiegi pomagają pacjentkom pozbyć się nie tylko niewygodnych palm ale i depresji, która wpływała na każdy ich dzień, a BB Glow pozwala bezpiecznie wejść w nowy etap życia, bez kompleksów, czy przykrych wspomnień, spowodowanych chorobą czy wypadkiem.

Zabieg pigmentacji skóry twarzy BB Glow przeznaczony jest dla kobiet nie akceptujących blizn, piegów czy przebarwień skumulowanych na skórze twarzy. Skutkiem tego jest nierzadko utrata pewności siebie czy złe samopoczucie, które buduje kolejne bariery w relacjach międzyludzkich.

BB Glow jako niedawna nowość na rynku kosmetycznym stał się rozwiązaniem problemów kobiet na świecie, także i w Polsce. BB Glow to zabieg polegający na pigmentacji skóry twarzy. Do tej pory korzystano z pigmentacji medycznej, która była stosowana np. po wypadku czy poważnej operacji, żeby ukryć blizny.

Doszliśmy do etapu, gdzie lekarze potrafią zrekonstruować brodawkę sutkową czy wyrównać kontur ust. Tworząc BB Glow specjaliści odkryli coś więcej. Dzięki temu zabiegowi możemy skutecznie zlikwidować drobne blizny czy przebarwienia, takie jak piegi, ślady po trądziku, przebarwienia posłoneczne czy spowodowane fotostarzeniem (tzw. plamy starcze). Warto zaznaczyć, że zabiegi te pomagają pacjentkom pozbyć się nie tylko niedoskonałości ale nawet i kompleksów czy depresji.

Po wprowadzeniu specjalnych preparatów, koloryt skóry jest wyrównywany, zatem wszelkie nierówności zostają ukryte. Do pigmentacji skóry twarzy stosuje się preparaty koreańskiego pochodzenia, m.in. serum przeznaczone do bezpiecznych i intensywnych zabiegów wybielania oraz wygładzania koloru skóry. Wprowadzenie preparatu na skórę odbywa się przy użyciu specjalnego urządzenia zakończonego kartridżem z mikroigłami.

BB GLOW to opatentowana formuła zabiegu, która doskonale regeneruje skórę, odświeża i wzmacnia skórę a także pomaga w odbudowie naturalnego płaszcza hydro-lipidowego.  Właściwości regenerujące poszczególnych substancji aktywnych, powodują wyciszenie rumienia, trądziku różowatego oraz innych problemów skórnych, które dotychczas stanowiły ogromny problem wielu osób.

Już po jednym zabiegu widać wyraźną poprawę koloru skóry, poprzez uzyskanie promiennego wyglądu i widocznego rozświetlenie oraz wygładzenia. BB GLOW to nie tylko zabieg, który ma właściwości tonujące, ale również doskonale nawilża i rewitalizuje. To także doskonała metoda na rozjaśnienie i rozświetlenie okolic oczu. Zawarte w produktach highlithery odbijają światło, potęgując efekt promiennego spojrzenia.

Stosowane jest znieczulenie, dzięki czemu zabieg jest zupełnie bezbolesny. Jednorazowym efektem zabiegu jest delikatne rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu, utrzymujące się od 6 do 12 miesięcy. Bezpośrednio po BB Glow zaleca się wykonywanie serii oraz stosować zabiegi przypominające. Dzięki temu efekt będzie się utrzymywał, a skóra będzie wglądać świeżo.

Wprowadzenie w skórę preparatu wykonuje się przy użyciu technologii MTS ( Micro Needle System) i odbywa się wyłącznie w naskórku i stanowi rodzaj zabiegu pielęgnacyjnego, który dzięki dodatkowi tonera do preparatu, sprawia, że skóra jest widocznie rozpromieniona i świeża jak po nałożeniu makijażu.

Naturalny proces złuszczania skóry, powoduje stopniowe wyłuszczanie się pigmentu, dlatego należy powtarzać zabieg w serii co 2 tygodnie aby efekt był stale ponawiany. Z kolei składniki odżywcze zawarte w ampułkach zabiegowych, powodują trwałe procesy naprawcze w skórze i odpowiednia pielęgnacja domowa oraz regularne powtarzanie zabiegów, spowoduje spektakularne rezultaty utrzymujące się przez cały czas.

Podczas trwania kuracji należy unikać ekspozycji na słońce. Innowacyjna metoda odmładzania, nawilżania i przywracania blasku skórze opiera się na połączeniu mezoterapii mikroigłowej Dermapen z serum BB Glow Skin. Urządzenie dermapen pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, przy pomocy mikronakłuwania frakcyjnego.

Zastosowanie mezoterapii mikroigłowej gwarantuje osiągnięcie maksymalnego efektu odmłodzenia i wyrównania kolorytu. Serum BB Glow Skin to innowacyjne połączenie kwasu hialuronowego, składników odżywczych, cząsteczek pigmentu oraz rozświetlacza odbijającego drobinki światła. Połączenie intensywnego odmładzania z bezpieczną mezoterapią mikroigłową przeznaczone jest dla osób, które chcą nawilżyć, wyrównać koloryt, odcień skóry. Przebarwienia posłoneczne, spowodowane trądzikiem czy fotostarzeniem również zmniejszają swoją widoczność już po pierwszym zabiegu.

Dermapen w połączeniu z serum BB Glow Skin znajduje zastosowanie w przypadku: skóry odwodnionej, matowej i poszarzałej, nierównomiernego kolorytu, plam posłonecznych, starczych zlokalizowanych na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach, zniwelowania cieni pod oczami oraz zmniejszenia widoczności piegów, porów.

Jeśli chodzi o efekty po zastosowaniu mezoterapii Dermapen z serum BB Glow Skin to następuje stopniowy, z biegiem czasu narastający i potęgujący rezultat rozjaśnienia, rewitalizacja i nawilżenie skóry, przywrócenie równomiernego kolorytu skóry i promiennej cery, neutralizacja wolnych rodników, zniwelowanie przebarwień oraz wspomaga procesy odnowy naskórka.