Blog image
0
10 Sie

Rzęsy kaszmirowe – piękne i podkręcone

U nas już są !!! Rzęsy kaszmirowe w ekskluzywnym wydaniu. Jeśli chcesz mieć piękne podkręcone , lśniące rzęsy!!przedłuzanie rzes

Zabiegi przedłużania rzęs stają się coraz bardziej popularne w salonach kosmetycznych, dlatego wychodzimy naprzeciw naszym klientką i oferujemy profesjonalne zabiegi przedłużania i zagęszczania rzęs.

Jeśli masz krótkie i wypadające rzęsy, zabieg przedłużania będzie dla Ciebie idealny.

W salonach kosmetycznych można znaleźć wiele rodzajów metod i materiałów, za pomocą których możemy przedłużyć lub zagęścić swoje rzęsy. Jednym z nich są rzęsy kaszmirowe. Ich cechą, która wyróżnia je spośród innych rodzajów rzęs jest to, że są cienkie i trwałe. Ich delikatność i lekkość a przy tym trwałość oraz intensywność koloru daje nam bardzo interesujący produkt.

Pozytywne opinie kaszmirowych rzęs

Kaszmirowe rzęsy stają się coraz bardziej popularne wśród naszych klientek, zbierają bardzo pozytywne opinie. Dzieje się tak ponieważ tego typu rzęsy są doskonałym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą by ich naturalne rzęsy były podkreślone i bardziej widoczne. Rzęsy kaszmirowe są delikatne i miękkie w dotyku, a przy tym ich kolor jest bardzo intensywny.

To co czyni rzęsy kaszmirowe wyjątkowymi jest ich kształt. Podczas gdy zwykłe rzęsy są w okrągłym kształcie, gdy przypatrzymy się z bliska rzęsą kaszmirowym, zobaczymy spłaszczony kształt. Jest to szczególnie istotne w momencie, gdy chcemy przykleić daną rzęs. Podczas klejenia, gdy rzęsy są bardziej płaskie mamy możliwość nałożenia większej ilości kleju co bezpośrednio prowadzi do tego, że rzęsy będą mocniej przymocowane i będą się dłużej trzymać.

Zapisz sie już dziś. Zapraszamy !!!