• image
Pielęgnacja dłoni – Manicure / Paznokcie Gdynia image

MANICURE

Manicure hybrydowy

Dłonie oraz stopy z pięknie pomalowanymi paznokciami w modnym kolorze to prawdziwy atut zadbanej kobiety. Codzienne obowiązki sprawiają, że utrzymanie nieskazitelnego manicure wydaje się niemożliwe. Wszystkim Paniom, które nie mają czasu na klasyczny manicure lub tipsy, proponujemy najnowszy trend w estetyce paznokci – manicure hybrydowy.

Produkt ten stanowi rewelacyjne odkrycie, gdyż nakłada się go jak lakier do paznokci, a utwardza jak żel. Usługa trwa 60 minut, usuwa się ją w salonie – łatwo, szybko i bezpiecznie w ciągu 10 minut przy pomocy specjalnego płynu, ponieważ „lakier” jest odporny na zmywacz do paznokci.

Manicure hybrydowy to gwarancja trwałego, błyszczącego lakieru na paznokciach nawet do 3 tygodni. Produkt jest hipoalergiczny, nie niszczy naturalnej płytki paznokcia.

Manicure paznokci

Wykonywany jest przy użyciu płynów zmiękczających skórkę wokół paznokcia lub z użyciem cążek. To zabieg w pełni bezpieczny, gdyż narzędzia używane w czasie pracy w naszym Instytucie poddawane są solidnej sterylizacji w wysokiej temperaturze autoklawu.

Modelowanie paznokci żelem korygującym

Żelowanie naturalnej płytki paznokcia to zabieg przeznaczony dla Pań, które pragną wzmocnić swą naturalną płytkę oraz na długo utrzymać lakier na paznokciach. Wolny od kwasów, elastyczny Natural Nail Gel wzmacnia i pielęgnuje paznokcie, a te odwdzięczają się naturalnym wyglądem przez wiele tygodni.

Zabieg odżywczy dłoni

Dłonie powinny być traktowane z równie szczególną troską jak reszta ciała.

Kąpiel parafinowa dłoni jest ukojeniem dla rąk. To przyjemny i relaksujący zabieg. Zapraszamy wszystkich na „brzoskwiniowe rękawiczki” bogate w witaminę E, stymulujące krążenie krwi oraz nadające dłoniom zdrowy wygląd.

Lista zalet parafiny:

– nadanie skórze aksamitnej gładkości,

– wygładzanie, zmiękczanie skóry,

– regeneracja paznokci,

– pobudzenie krążenia,

– usunięcie uczucia zmęczonych, ciężkich dłoni,

– opóźnienie procesu stażenia dłoni.

Zalecenia do zabiegu:

lecznicze – w przypadku odbytych odmrożeń dla osób o szorstkiej i spękanej skórze, dla osób pracujących w trudnych warunkach (gastronomia, przemysł chemiczny, mechaniczny)

estetyczne – skutecznie odmładza i rozjaśnia skórę dłoni

schellak 1* Manicure Shellac– Koniec z odpryskiwaniem lakieru i zarysowaniami!!! Przedstawiamy Państwu marke CND Shellac!!! Lakier hybrydowy CND SHELLAC Soak Off łączący w sobie właściwości żelu UV i lakieru do paznokci. Lakiery CND Shellac są uznawane za jeden z najlepszych produktów. Najwyższa i starannie kontorlowana technologia produkcji CND SHELLAC, specjalnie dobrane i przygotowane pigmenty nadają ostateczną, najwyższej klasy jakość wśród lakierów hybrydowych. Łatwy do usunięcia w ciągu 15 min lakier hybrydowy przy pomocy acetonu