Pielęgnacja dłoni – Manicure / Paznokcie Gdynia

image

Manicure / Paznokcie – Pielęgnacja dłoni

Manicure jest zabiegiem który w bezpieczny i profesjonalny sposób sprawi, że Twoje dłonie będą zadbane. Piękne i zadbane dłonie, to marzenie każdej kobiety. Dzięki zabiegom takim jak manicure hybrydowy czy pedicure hybrydowy z pewnością poczujesz się dużo piękniejsza. Dobra stylizacja paznokci sprawi, że poczujesz się pewniejsza siebie.

Produkty do pielęgnacji dłoni i stylizacji paznokci, których używamy w naszym salonie charakteryzują się udowodnioną skutecznością, dzięki czemu zabiegi z ich użyciem gwarantują, że uzyskasz zdrowe i pięknie wyglądające dłonie i paznokcie.

Składniki zawarte w preparatach zostały starannie wyselekcjonowane, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

W ofercie znajduje się manicure tradycyjny  oraz intensywna pielęgnacja dłoni i paznokci w postaci relaksującego zabiegu, czyli manicure SPA z maską i masażem.

Gabinet kosmetyczny Dolce Vita Salon zaprasza do skorzystania z oferty. Nasze usługi obejmują także zabiegi takie jak: depilacja, manicure tytanowy, przedłużanie rzęs i wiele innych.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie, szczególnie z okolic Gdyni, Sopotu i Gdańska.