MEDYCYNA ESTETYCZNA/KOSMETOLOGIA PIELĘGNACYJNA

image

dr Monika Kostuś-Chasles

Dyplom lekarza uzyskała po ukończeniu studiów medycznych w 2003 roku. Swój czas oraz zainteresowania dzieli między diagnostykę obrazową, z której ukończyła specjalizację w 2014 roku, a medycynę estetyczną, która jest jej pasją. Posiada wiele certyfikatów potwierdzających uczestnictwo w kursach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje, zdobywa nowe umiejętności oraz poznaje kolejne innowacyjne techniki zabiegowe. Lek. Monika jest specjalistką z zakresu wykonywania zabiegów wieloigłowej mezoterapii urządzeniem Vital Injector oraz iniekcji toksyny botulinowej, osocza bogatopłytkowego i kwasu hialuronowego. W swojej praktyce lekarskiej stosuje tylko sprawdzone, bezpieczne preparaty wiodących firm oraz techniki, których uczy się od nalepszych. Rezultatem wykonywanych przez nią zabiegów jest zrewitalizowana i odmłodzona skóra twarzy i ciała, która w sposób naturalny odzyskuje swoje piękno.

mgr Agata Okrucińska

www.dermorituals.pl

Dyplomowany kosmetolog, absolwentka Akademii Morskiej w Gdyni. Jest uczestniczką wielu szkoleń, warsztatów i seminarów z zakresu kosmetologii i naturoterapii – sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje i zdobywa nowe umiejętności, które wykorzystuje w codziennej pracy podczas wykonywania zabiegów. Wiedza zdobyta na studiach pozwala jej na perfekcyjną diagnozę skóry oraz dobór odpowiedniej pielegnacji twarzy i ciała. Mgr Agata jest specjalistką w wykonywaniu zabiegów szwajcarskiej firmy Selvert Thermal oraz pasjonatką naturalnych kosmetyków austryjackiej firmy Ringana.

Specjalizacje zawodowe: modelowanie ciała Endermologie LPG, zabiegi Endermolift, pielegnacja twarzy i ciała, specjalista Intraceuticals oraz zabiegów z zakresu usówania zbędnego owłosienia, zamykania naczynek i fotoodmładzania.

Prywatnie mama dwójki dziewczynek – Nataszy i Tamary. Jej pasją jest czytanie książek o tematyce psychologii, psychobiologii, naturoterapii i zdrowego żywienia.

Agata wykonuje:

Lipomassage

Endermolift

Intraceuticals

Geneo

Manualne oczyszczanie twarzy

Selvert Thermal:

  • Aquawear
  • Peptide Lift
  • Regeneration Absolue
  • Vitaspheres-C
  • Cell Vitale Purifant
  • Cell Vitale Anti-Age