• image
Fryzjerstwo damskie - Salon Dolce Vita image
KOLORYZACJA 
Dla nas zasługujesz na więcej, niż zwykły kolor. Koloryzacje L’Oréal Paris to skrojone na miarę produkty, specjalnie dla Ciebie. Mamy wszystko, czego zapragniesz – lśniący połysk Préférence, młody wygląd z Excellence, głębię naturalnego koloru dzięki Prodigy, wibrujące piękno z Feria, czy smakowity, intensywny kolor Casting Créme Gloss.  Dla L’Oréal Paris koloryzacja to nie tylko wiedza i technologia. To sztuka.

 

PIELĘGNACJA SKÓRY
Od ponad 30 lat w laboratoriach L’Oréal Paris prowadzimy badania, dzięki którym skóra nie ma dla nas tajemnic – normalna, sucha, zmatowiała, dojrzała czy mieszana. Nasze kremy są opracowywane i testowane pod czujną kontrolą naukowców i światowych ekspertów w dziedzinie pielęgnacji skóry. Innowacyjne, sprawdzone naukowo technologie i aksamitne, bogate konsystencje sprawią, że Ty i Twoja skóra poczujecie się wyjątkowo. Dla pięknej skóry o zawsze młodym wyglądzie.

 

STYLIZACJA WŁOSÓW
W L’Oréal Paris dobrze wiemy, że chodzi o coś więcej, niż samą fryzurę. Swoim wyglądem oznajmiasz światu kim chcesz być w danej chwili. Dlatego łączymy nasze doświadczenie i wiedzę z najnowszymi trendami, aby podarować Ci gamę produktów do stylizacji, dzięki którym uzyskasz każdy pożądany efekt.