Blog image
0
18 Paź

ODŻYWKA DO RZĘS CPRx Lash Prescription już w sprzedaży u nas! ZAPRASZAMY!

 

Odżywka CPRX Lash Prescryption, jest najbardziej przełomowym odkryciem w kosmetyce od 1968r, kiedy to Helen Rubinstein wynalazła i wprowadziła na rynek tusz do rzęs Maskara Wand. Naukowcy wreszcie wynaleźli bezpieczną technologię peptydu, który wykazuje niesamowite efekty wzrostu i wzmocnienia rzęs w przeciągu paru tygodni.

Jak działa peptyd ?

Włos na ludzkiej głowy rośnie w cyklu 3 – 6 lat a następnie wypada. Cykl życia rzęsy to tylko 3 – 4 miesiąca. To dlatego rzęsy przestają rosnąć w pewnym momencie, kiedy włosy na głowie rosną o wiele dłużej.

Każda ludzka rzęsa rośnie w swoim cyklu. Niektóre rzęsy zaczynają cykl, inne kończą. Rozumiejąc ten cykl naukowcy stworzyli preparat, który w szybki sposób wydłuża cykl rzęsy ipozwala jej urosnąć dłuższej i grubszej. Rzęsy, które są w 3 kwartale swojego cyklu, gdy kuracja zostaje rozpoczęta reagują na działanie peptydu bardzo szybko. Efekty mogą zostać zauważone już po 2 tygodniach. Luki między rzęsami zostają wypełnione, małe rzęsy są dłuższe a regularne rzęsy są zaskakująco długie, grube i o wiele ciemniejsze

Zaskakujące rezultaty !

Badania kliniczne i testy wykazały, że Lash Prescription może powodować wzrost o 46,26%

w 14 dni. Po przeprowadzeniu dalszych testów, dobrych wiadomości było coraz więcej. Po 28 dniach stosowania preparatu rzęsy wzrosły o 66,39 % a po 42 dniach o 72,29%. Optycznie jest to prawie podwójna ilość i długość rzęs w mniej niż 1,5 miesiąca.

Obietnica Lash Prescription

Piękniejsze, dłuższe i grubsze rzęsy już w 2 tygodnie oraz znaczne wydłużenie cyklu życia rzęsy.

Sposób użycia :

Przekręcić raz dozownik odżywki. Nałożyć niewielką ilość za pomocą pędzelka na linię rzęs jednego oka, a nastepnie kolejną dozę preparatu na drugie oko. Stosować rano i wieczorem.

Idealna do rzęs przedłużanych !