Mikrodermabrazja | Kawitacja | Zabieg kwasami AHA

image

Mikrodermabrazja diamentowa

Jest metodą mechanicznego złuszczania naskórka warstwami poprzez oddziaływanie na naskórek głowicą pokrytą mikrokryształkami diamentu. W ten sposób umiarkowanie usuwamy (ścieramy) martwą warstwę naskórka dzięki czemu w jego podstawowej warstwie dochodzi do wzmożonej produkcji nowych komórek wypychanych do góry aby zastąpić komórki martwe i usunięte. Złuszczanie jest stopniowe i równomierne dlatego nie ma niebezpieczeństwa powstania blizn. Aparat wykorzystuje najnowsze technologie poparte certyfikatami CE dając spektakularne efekty w odnowie skóry. Mikrodermabrazja diamentowa jest zabiegiem bezpiecznym, nieinwazyjnym, bezbolesnym i nie powodującym uczuleń jak w przypadku innych metod peelingu.

Zalety

szybka i widoczna regeneracja skóry

bezpieczna kontrolowana głębokość ścierania

odnowa komórek skóry

pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny

brak ograniczeń wiekowych

bezbolesność

możliwa duża częstotliwość powtarzania

idealnie zastępuje peeling chemiczny dla osób uczulonych

likwiduje drobne zmarszczki i uszkodzenia

eliminuje nadmierne rogowacenie, suchość i uszkodzenia posłoneczne

przyspieszenie krążenia krwi i limfy

wzmacnia zdolności obronne skóry

zwiększa wchłanianie kosmetyków odżywiających i nawilżających skórę

Wskazania:

łojotok

rozszerzone pory

zaskórniki

uszkodzenia posłoneczne

szorstki, zrogowaciały naskórek

wiotkość skóry

okołomieszkowe rogowacenie kanalików

rozstępy

blizny, również potrądzikowe

przebarwienia

kawitacja

Kawitacja

Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na oczyszczeniu skóry za pomocą ultradźwięków. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie i bezboleśnie. To system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji, bez efektów ubocznych. Peeling kawitacyjny działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości, czego rezultatem jest – zauważalna w widoczny sposób – skóra odnowiona i odświeżona.

Peeling kawitacyjny pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.

Głębokie oczyszczenie porów pozwala na lepszą wymianę jonów i natlenienie skóry, przygotowuje skórę do wszelkich kosmetycznych aplikacji, odbywa się naturalna, głęboka penetracja produktów bez zastosowania prądu, efekt wzbudzonej energii powoduje, że poziom melaniny spada, a odbarwienia i skazy cery znikną.

Peeling kawitacyjny może być stosowany przy skórze bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, a także jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej i przetłuszczającej się.

Peeling kawitacyjny można przeprowadzić na twarzy, dekolcie oraz plecach

Efekty:

oczyszczenie skóry

ujędrnienie tkanek (mikromasaż)

leczenie trądziku

usuwanie martwych komórek, zaskórników

stymulacja metabolizmu komórek

efekt rozjaśnienia skóry

kwasy aha

Zabieg kwasami AHA

Kuracja na bazie kwasów jest świetnym rozwiązaniem niemalże do wszystkich rodzajów skóry, również cery wrażliwej. Wspomaga eksfoliację, wygładza,  wzmacnia mechanizmy obronne skóry i podwyższa nawilżenie. Dzięki szybkiej penetracji w skórę właściwą  kwasy pozwalają na uzyskanie doskonałych efektów estetycznych. Już w pierwszym tygodniu stosowania zauważalna jest poprawa w wyglądzie skóry. Zabieg ten stymuluje również do produkcji nowych włókien kolagenowych odpowiedzialnych za gładkość i elastyczność skóry.

Wskazania do zabiegu:

Skóra odwodniona

starzejąca się

tłusta

łojotokowa

z przebarwieniami

Efekty kuracji:

rozjaśnienie przebarwień

poprawa elastyczności skóry

redukcja zmarszczek

zpłycenie blizn

poprawienie kolorytu skóry

zmniejszenie przetłuszczenia skór