Przedłużanie włosów

image

Pomożemy Ci poprawić naturę naturalnie!

Pozwolimy Ci poczuć się piękną i wyjątkową bardziej niż dotychczas!

Cienkie i rzadkie włosy nie są wyrokiem. Nie musisz w nieskończonośc czekać na długie i piękne włosy. Dolce Vita oferuje swoim Klientkom przedłużanie i zagęszczanie włosów najnowszymi metodami.

Przedłożone i zagęszczone włosy:

Korzyść – szybka zmiana wyglądu

Cel – upiększenie, nowy styl, korekta niepożądanych cech.

W Instytucie Piękna indywidualnie dobieramy odpowiednią metodę przedłużania włosów, która jest podstawą oczekiwanego sukcesu.

MIKRORINGI – metoda przedłużania/zagęszczania włosów „na zimno” za pomocą miniaturowych i niewidocznych aluminiowych pierścieni tzw. ringów.

Pasemka doczepiane są w bardzo prosty i szybki sposób. Metoda nie wymaga użycia produktów chemicznych, a tym samym nie uszkadza włosów. Szeroka paleta barw umożliwia precyzyjne dopasowanie koloru, dając tym samym naturalny efekt.

KERATYNA  – metoda przedłużenia/zagęszczenia włosów „na ciepło” za pomocą pasemek z końcówką zakończoną łuską keratynową. Keratyna to budulec włosa, nie jest szkodliwa.

Tę metodę szczególnie polecamy naszym Klientkom uczulonym na nikiel, o słabych i zniszczonych włosach oraz tym Paniom, które nie chcą, aby było widać jakiekolwiek łaczenia. Zawarta w łusce keratyna ma właściwości regenerujące, dzięki czemu włosy mogą stać się mocniejsze.