• image
MAKIJAZ PERMANENTNY - Salon Dolce Vita image

Lidia Walor

dyplomowana kosmetyczka/linergistka

Od wielu lat dbam o wizerunek moich klientek .Wczesne zainteresowanie naukami biologicznymi i medycznymi zaowocowały decyzją o podjęciu nauki na kierunku medycznym potem ukończyłam jedną z najlepszych szkół kosmetycznych w Polsce mgr.Andrzeja Czamary we Wrocławiu ,odbyte w Wielkiej Brytanii praktyki rozszerzyły moje horyzonty i podniosły kwalifikacje.

Moją specjalizacją i pasją jest profesjonalne kształtowanie brwi oraz ich rekonstrukcja.

Wykonywany przeze mnie makijaż w sposób naturalny wydobywa piękno,odświeża i dodaje subtelności.Każda klientka jest dla mnie indywidualnym wyzwaniem.

Stawiam na wiedzę,doświadczenie oraz najwyższą jakość komponentów.

Pracuję na wysokiej jakości pigmentach Li Pigments , Biotek , SWISS COLOR a makijaż wykonuje na urządzeniu Mini Royal Liner to profesjonalny sprzęt produkcji niemieckiej spełniający wymagania najwyższej jakości i niezawodności na świecie, udokumentowane certyfikatami ,spełnia normy bezpieczeństwa oraz wymogi higieny Unii Europejskiej.

KONSULTACJE

Umów się na bezpłatną konsultację makijażu permanentnego.Dobiorę odpowiedni kształt brwi ,kresek i ust. Dzięki temu przekonasz się jak pięknie Twoja twarz będzie wyglądała po zabiegu pigmentacji.

Makijaż permanentny, to wspaniałe rozwiązanie dla każdej kobiety. Pomaga podkreślić atuty naturalnej urody i skorygować drobne niedoskonałości,to doskonały sposób, aby wyglądać pięknie niezależnie od pory dnia czy nocy. Powinien być subtelny i precyzyjny, tak aby podkreślał naturalne piękno nie tworząc wrażenia sztuczności. Mało kto wie, że przeznaczony jest także dla osób starszych które na przykład, mają problem ze wzrokiem, są uczulone na kosmetyki kolorowe, oraz osób pozbawionych brwi i rzęs również po chemioterapii. Jeśli chcesz podkreślić kształt brwi gdy są one zbyt słabe lub nieregularne, ust – zaznaczając ich kontur i uwydatniając czerwień warg lub oczu – poprzez „kreski” na górnej lub dolnej powiece – Zapraszam na konsultację.

BRWI

Stanowią najważniejszy punkt twarzy i ramę dla oka. Perfekcyjnie dobrany kształt oraz technika pigmentacji podkreśli charakter twarzy, wyrówna ewentualne asymetrie, wypełni braki we włoskach.

MICROBLADING

Microblading to obecnie najbardziej pożądany przez klientki makijaż brwi, który pozwala na zupełne rekonstruowanie i uzupełnianie włosów brwi, gwarantujący bardzo naturalny wygląd. Microblading – ręczna metoda pigmentacji brwi, która wywodzi się z Japonii.Jest obecnie nowością na rynku, najbardziej pożądaną metodą przez wymagające klientki. Microlading pozwala na szczegółową i precyzyjną rekonstrukcję brwi, tak by do złudzenia przypominały one naturalne brwi, aczkolwiek efekt jest jeszcze bardziej zniewalający! Brwi do złudzenia są naturalne i jednocześnie mocno gęste o pięknym i pożądanym kształcie. Microblading polega na precyzyjnym wyrysowaniu poszczególnych włosków w ramach łuku brwiowego w taki sposób, by rysunek odzwierciedlał jak najbardziej naturalny układ włosków. Technika prezentuje się najlepiej gdy klientka posiada własne włoski brwi, jednak jeśli tych włosków nie ma, nic nie stoi na przeszkodzie do wykonania zabiegu, jednakże przed zabiegiem należy przyjść ze zrobią henną. Technikę z powodzeniem można stosować na starych makijażach permanentnych, tworząc poszczególne włoski tak, by nadać brwiom naturalności.

microblading

BRWI METODĄ WŁOSKOWĄ:

Podkreślenie linii brwi następuje poprzez rysowaniu włosa maszynką, co pozwala na naturalne zagęszczenie lub odtworzenie brwi. Metoda włoskowa daje naturalny rezultat Linergistka wykonuje rysunek wstępny następnie dobieramy odpowiedni barwnik do typu kolorystycznego klientki, aby nawet z bardzo małej odległości włoski przypominały te naturalne. Urządzenie, którym wykonujemy makijaż trwały pracuje tylko jedną, bardzo cienką igłą, więc nie ma obaw, że pigment się rozpłynie w skórze. Urządzenie nie nacina skóry tylko delikatnie rysuje po skórze.

microblading

METODA POWDER EFFECT /OMBRE/CIENIOWANIE

Makijaż permanentny brwi metodą powder effect/ cieniowaniem jest rozwiązaniem dla tych kobiet, które chcą skorygować kształt swoich brwi i zaoszczędzić czas na codziennym malowaniu tej części twarzy. Metoda cieniowania polega na zabarwieniu pigmentem skóry, dzięki czemu można skorygować kształt brwi i ukryć ewentualne niedostatki, na przykład asymetrię brwi czy ich lekkie przerzedzenie. Tego rodzaju makijaż permanentny pozwala także zaakcentować kolor i sprawia, że brwi zawsze wyglądają nienagannie. Metoda odpowiednia dla osób, które mają ładne, gęste, naturalne brwi i chcą nadać im koloru.

metoda-cieniowana

METODA HYBRYDOWA to połączenie tradycyjnej techniki cieniowania oraz microbladingu. Idealna dla osób, które pragną uzyskać efekt pojedynczych włosków i cienia by ich brwi były wyraziste a rysy twarzy nabrały wyjątkowego charakteru.

USTA

Nadając idealny obrys ust likwidujemy ich asymetrię, korygujemy kształt, powiększając lub pomniejszając. Wypełniając całe usta kolorem wyrównujemy nierówności pigmentacyjne. Możemy uzyskać efekt delikatnych, naturalnych, świeżych ust lub intensywnie zarysowanych z wyraźnym konturem. Makijaż permanentny kontur ust jest to metoda polegająca na nadaniu kształtu, ostrości oraz kolorytu. Dzięki tej metodzie możemy uzyskać wymarzony kształt który dotychczas nie był dla nas osiągalny lub był osiągalny jedynie za pomocą dużego nakładu czasu i zdolności technik makijażu

kontur-ust

KONTUR Z CIENIOWANIEM

Kontur z cieniowaniem ust jest to metoda polegająca na nadaniu kształtu i ostrości ustom oraz połączenie tego z delikatnym przejściem między wybranym kolorem konturu a kolorem naturalnym. Dzięki tej metodzie możemy uzyskać wymarzony kształt oraz nadać pięknego delikatnego koloru, który już po przebudzeniu będzie nas cieszył swoim nienagannym wyglądem. Jest to technika makijażu permanentnego, która doskonale łączy się z użyciem szminki lub błyszczyka.

kontur-z-cieniem

KONTUR Z WYPEŁNIENIEM

Kontur z wypełnieniem ust jest to metoda polegająca na pigmentacji całych ust. Dzięki niej możemy uzyskać wymarzony kształt oraz nadać pięknego koloru, który już po przebudzeniu będzie nas cieszył swoim nienagannym wyglądem. Idealnie rozwiązuje problem rozmytych ust nadając im piękny i niepowtarzalny efekt.

kontur-z-wypełnieniem

METODA 3D

Metoda ust 3D jest obecnie najczęściej wybieraną formą pigmentacji na rynku. Jej efekty są oszałamiające i spektakularne. Dzięki niej idealnie możemy wyrównać kształt, nadać piękny przestrzenny koloryt, który sprawi, iż usta zostaną optycznie powiększone, oraz dodadzą blasku na całej twarzy.

microblading

Kreski

Makijaż permanentny oczu jest wspaniałym zabiegiem podkreślającym naszą urodę. Można wykonać od delikatnej kreski zagęszczającej rzęsy po kolorowe cienie na powiekach. Kreseczka może obejmować linię wodną oka zarówno na górze jak i na dole. Ujęcie linii wodnej szczególnie jest zalecane przy bardzo

gęstych rzęsach. Makijaż taki dobierany jest do urody i preferencji klientki. Dzięki temu zabiegowi każdego dnia rano budzimy się piękniejsze, szczędzamy czas na makijaż i co najważniejsze nie musimy się martwić o jego trwałość. Łzy czy woda na basenie nie popsują nam wizerunku.

kreska-dekoracyjna

ZAGĘSZCZANIE LINI RZĘS

Makijaż permanentny zagęszczanie rzęs powieki górnej lub dolnej jest zabiegiem skierowanym do osób, które chcą wzmocnić wyrazistość swojego spojrzenia w sposób delikatny. Polega na dopigmentowaniu powieki w okolicach naturalnych rzęs, nie zaś jak ma to np. miejsce w eyelinerze makijażu permanentnego nadawaniu charakteru typowo dekoracyjnego, przez co jest odpowiedni jeśli staramy się jedynie o naturalny wygląd.

kreska-w-linii-rzęs

KRESKA DEKORACYJNA

Makijaż permanentny kreski górnej metodą eyeliner nazywany również kreską dekoracyjną, polega na nadaniu charakteru oraz kształtu oka bez konieczności codziennego wyrysowywania i tracenia czasu. Jego efekt jest wyraźny i charakterystyczny do złudzenia przypominający codzienny makijaż. Odpowiednio dobrany przez profesjonalistę powiększy oko, otworzy je oraz usunie asymetrię. Jest polecany szczególnie osobą, które na co dzień tracą czas podczas perfekcyjnego wyrysowywania kreski.

kreska-dekoracyjna

USUWANIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

Nowa, skuteczna metoda usuwania makijażu permanentnego oraz tatuażu, za pomocą profesjonalnych preparatów ECURI, które stopniowo rozkładają strukturę krystaliczną pigmentu w skórze. Zabieg przy użyciu tych preparatów cechuje: wysoka skuteczność oraz mniejsza inwazyjność niż w przypadku innych metod.

Zabieg usuwa również kolorowy pigment, nie wpływa na produkcję melaniny skóry oraz na mieszki włosów. Najszersze, najskuteczniejsze spektrum zastosowania: usuwanie tatuaży, w tym kamuflaży, ciemnych pigmentów oraz kolorowych, makijaż permanentny, tatuaż

Zabieg jest bardzo precyzyjny, co jest szczególnie ważne przy brwiach, kiedy mamy nierównomiernie wprowadzony pigment. Można go wykonać u osób nadwrażliwych na światło lasera. Jest nieszkodliwy dla oka. Usuwa pigment ze skóry stopniowo i równomiernie. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Przeciwwskazania do makijażu permanentnego:

– ciąża i karmienie piersią (dotyczy makijażu ust),

– przyjmowanie sterydów – ponieważ ranki trudniej się goją,

– infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze i stany podgorączkowe,

– niewyrównana cukrzyca,

– przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,

– bielactwo – ponieważ istnieje niebezpieczeństwo pojawienia się nowych zmian,

– łuszczyca,

– epilepsja,

– skłonność do tworzenia keloidów lub bliznowców,

– powiększone węzły chłonne,

– nowotwór w trakcie leczenia,

– skłonność do zapaleń spojówek (dotyczy makijażu oczu).

– hemofilia (choroba krwi)

– zakażenie wirusem HIV

– zakażenie wirusem zapalenia wątroby (hepatitis)